10 Şubat 2021
Dingin ve umut dolu yeşil tonlarıyla kendinize eşsiz yaşam alanları yaratırken, Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen tam silinebilir ve yıkanabilir Momento Silan ile bu estetiği uzun yıllar koruyun. Irmak 30 rengi ve daha fazlası için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz.İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Tek


Momento Tek

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele Satın Al

Irmak 30


Irmak 30

Evinizi doğanın ihtişamlı ve sakin renklerinden Irmak 30 ile güzelleştirirken, onu orta koyulukta sarı tonlarıyla tamamlayarak daha hareketli ve sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz.
Sütlü kahve mobilyalar ve turuncu objelerle de doğal ve keyifli bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Irmak 30’u gri tonlarıyla kombinleyerek de özellikle ofislerde verimli ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.

Irmak 30 ile uyumlu renkler


Hasır 55

Hasır 55

Limoni 85

Limoni 85

Dolu 25

Dolu 25

Mango 85

Mango 85


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM