12 Temmuz 2021
Momento Life Kids ile çocuğunuza en değerli hediyeyi verin, ona sağlıklı bir yaşam alanı sunun. Türkiye’nin psikolog eşliğinde oluşturulan ilk renk koleksiyonu, “Çocuklarda Renk Etkisi – Bebek, Çocuk ve Genç Odaları” renk koleksiyonuna göre hazırlanan Momento Life Kids, hava kalitesini olumsuz etkileyen maddeler içermiyor.

Çocukların hem fiziksel hem de ruhsal gelişimini destekleyecek Momento Life Kids hakkında detaylı bilgi için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Life Kids


Momento Silan

Momento Life Kids renkleri, Türkiye’de psikolog eşliğinde ilk kez hazırlanan “Çocuklarda Renk Etkisi – Bebek, Çocuk ve Genç Odaları” renk koleksiyonundan 0-2, 3-6, 6-9 ve ergenlik yaş gruplarına göre seçilmiştir. Yüksek dayanım gücü ve yüksek örtücülüğe sahip, doğal ipek mat iç cephe boyasıdır. Uygulandığı yüzeyle bütünleşir. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulama esnasında, yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde, formülasyonunda, formaldehit, koruyucular ve uçucu/yarı uçucu organik bileşikleri (VOC/ sVOC) kullanılmadan üretilmiştir.


Ürünü İncele

Dolu 90


Çocuk odalarında sıklıkla tercih edilen dinlendirici bir pastel tonu olan Dolu 90, onun tamamlayacak orta koyulukta yeşillerle birlikte ortama aydınlık ve tazelik hissi katar. Pembenin sıcak tonlarıyla enerjik bir atmosfer sağlarken, Dolu 90 ile birlikte yaşam alanınızda öne çıkarmak istediğiniz detayları koyu mavi tonları arasından seçebilirsiniz. Açık kahve mobilyalar da Dolu 90’la kombinlendiğinde mekanda ferah bir görünüm sağlayacaktır.

Dolu 90 ile uyumlu renklerRüzgar 150


Hasır 350


Irmak 25


Kıvılcım 150


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM