15 Ocak 2021
Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen Aqusto Silan'ın Duomax® Koruma Etkisi sayesinde dış cepheniz ilk boyandığı günkü renk tonu ve dokusunu uzun yıllar korur. Kabarma, çatlama ve dökülme gibi sorunların hiçbirini yaşamadan evinizin değerine değer katarsınız. Filli Boya dış cephe renklerini keşfetmek için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz.

Aqusto Sil


Aqusto Sil

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “su iticilik” ve “nefes alma” özelliklerini bir arada sunan, “fotokatalitik” özelliğiyle kendi kendini temizleyebilen, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Özel silikon bağlayıcı – extender – pigment sistemi ile dış cephelere, ağır iklim koşulları ve UV ışınlarına karşı üstün dayanım kazandırılır. Boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Kullanılan özel pigmentler sayesinde oluşturulan fotokatalitik merkezler, yüzeyde biriken kirleri okside ederek parçalar ve yüzeyin uzun yıllar temiz kalmasını sağlar. Aktif Silikon Teknolojisi ile Aqusto Sil’de yüzeylere su iticilik ve nefes alma özellikleri kazandırılır: Böylece cepheler suyun ve nemin yıpratıcı etkilerinden en iyi şekilde korunur. Renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

8S3


8s3

Aydınlık ve sıcak bir renk olan 8S3, orta koyulukta kahve tonlarıyla birlikte kullanıldığında dış cephenizde uyumlu ve estetik bir görünüm yaratır. Dilerseniz bu renk ile birlikte açık pembe ve yeşil detaylar ekleyebilir ya da gri renk ile birlikte kullanarak binanıza stil katabilirsiniz.

8S3 ile uyumlu renkler


Hasır 340

33S2

Rezene 170

8S5

Kozmik 35

37S2

Kehribar 120

38S3


Satın Al

filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM