19 Nisan 2021
Momento Max'ın soft mat® dokudaki Kaktüs 95 rengiyle birlikte ahşap ve yeşil tonlarını kullanarak, evinizde doğal ve dinlendirici bir atmosfer yaratın. İnce beğenilerinizi yansıtan yaşam alanları oluşturmak ve eşsiz Filli Boya renklerini keşfetmek için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Max


Momento Max

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur


Ürünü İncele

Kaktüs 95


Doğanın canlı ve dinlendirici tonları arasında kalan Kaktüs 95, yine doğadan orta koyulukta kahve tonlarıyla birlikte kullanıldığında mekana sıcak bir hava katarken, açık yeşil tonlarıyla birlikte de son derece uyumludur. Mor objelerle birlikte eğlenceli ve sofistike bir etki yaratan Kaktüs 95’i bej renkleriyle kombinleyerek mekana derinlik katabilirsiniz.

Kaktüs 95 ile uyumlu renklerHasır 350


Irmak 60


Taflan 25


Istiridye 20


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM