20 Kasım 2020
Neşe ve enerji veren sarı renginin sonbaharı yansıtan tonlarıyla, doğanın enerjisini evinize taşıyın. Momento Silan’ın iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki sarı tonlarını keşfetmek için için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Momento Tek


Momento Tek

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

Işıltı 210


Işıltı 210

Son derece sıcak ve canlı bir renk olan Işıltı 210, uygulandığı mekana keyifli ve aydınlık bir dokunuş yapmanızı sağlar. Orta koyulukta yeşil ve turuncu tonlarıyla kombinlendiğinde mekandaki sıcaklık hissinin artırırken, tek bir duvarı bej renge boyayarak ortama derinlik de kazandırabilirsiniz. Antrasit gri rengi ile birlikte kullanarak da dikkat çekici bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Işıltı 210 ile uyumlu renkler


Andezit 60

Andezit 60

Kaktüs 25

Kaktüs 25

Eylül 60

Eylül 60

Peri Bacası

Peri Bacası


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM