25 Aralık 2020
Momento Max'ın kendine özgü soft mat® dokusuyla Funda 170 rengi, yaşam alanlarınıza romantik ve göz alıcı bir dokunuş yapmanız için bir araya geldi. Funda 170 ve ilham veren daha birçok renk seçeneği için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Funda 170


Funda 170

Funda 170, soft tonlarda, dinlendirici ama enerjik bir renktir. Grimsi mor renklerle tamamlandığında, dekorasyona zarif bir dokunuş katar. İyi ışık alan aydınlık mekanlarda lacivert renkle kombinleyebilirsiniz. Lila rengiyle birlikte kullanarak da tonlar arasında son derece hoş geçişler yapabilirsiniz. Beyaz da ister küçük objelerle isterseniz de tek bir duvarı boyayarak Funda 170 ile birlikte kullanabileceğiniz diğer uyumlu renklerden.

Funda 170 ile uyumlu renkler


Taflan 20

Taflan 20

Rüzgar 150

Rüzgar 150

Itır 30

Itır 30

İpeksi 35

İpeksi 35


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM