25 Eylül 2020
Mutfakta içinize çektiğiniz tek şey, leziz yemeklerinizin kokusu olsun.

Koku, dökülme ve kabarma yapmayan Momento Silan ile mutfağınız uzun yıllar ilk günkü rengini korusun, size de keyifli anların tadını çıkarmak kalsın! Mutfağınızda keyifle kullanacağınız renkler ve detaylı bilgi için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Koral 185


Koral 185

Evin her odasında sıcak bir atmosfer yaratırken, stil sahibi mutfak dekorasyonlarında daha çok tercih edilen Koral 185, mavi ve kahverenginin tonlarıyla eşleştirildiğinde cazibesini daha da artırıyor. Koral 185 rengine sahip oturma odanızda, sarı ve yeşilin koyu tonlarında aksesuarlar ya da kırlentler kullanarak da dekorasyonunuzu bir üste taşıyabilirsiniz.

Koral 185 ile uyumlu renkler


Kozmik 30

Kozmik 30

Hasır 360

Hasır 360

Kehribar 65

Kehribar 65

Irmak 30

Irmak 30


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM