28 Aralık 2020
Filli Boya'nın Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen benzersiz renklere sahip Aqusto Silan dış cephe boyalarıyla, eviniz her zaman göz alıcı görünsün. Daha fazla renk seçeneği için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Aqusto Silan


Aqusto Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “maksimum su iticilik” ve “maksimum nefes alma” özelliklerini mükemmel şekilde dengeleyerek bir arada sunan, Duomax® Koruma Etkili, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Duomax® Koruma Etkisi yenilikçi aktif silikonlar ve extenderların ideal uyumudur. Geliştirilmiş labirent doku sayesinde çifte koruma etkisi yaratır. Hem “maksimum nefes alma” özelliğiyle dış cephedeki nemin hızla dışarı atılmasını sağlar hem de “maksimum su iticilik” özelliğiyle ıslanmaya karşı daha dirençlidir. Aqusto Silan, maksimum nefes alma özelliği ile cephelerin kuru kalmasını sağlar ve enerji kayıplarını engeller. Duomax® Koruma Etkisi, en ağır çevre koşullarında dahi, 4 mevsim maksimum performans sunar. İlk günkü renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Uygulandığı yüzeyle maksimum bütünleşir, uzun yıllar dayanıklı ve temiz kalır. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

13S3


13S3

Akdeniz mimarisinde sıklıkla tercih edilmesiyle insanda sıcak hisler uyandıran 13S3, dış cephenizde soğuk kahve tonlarıyla birlikte kullanıldığında dengeli bir dekoratif görünüm kazanıyor. Gri tonlarıyla daha resmi bir görünüme kavuşurken, koyu mavi ve koyu kahve detayları eklendiğinde, dış cephenize doğal ve enerjik bir hava katıyor.

13S3 ile uyumlu renkler


Taflan 20

18S2

Rüzgar 150

31S1

Itır 30

32S3

İpeksi 35

17S1


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM