31 Mayıs 2021
Yaratıcılığınızı destekleyecek, ilham veren çalışma köşeleri yaratmanız için ihtiyacınız olan renk Rezene 230! Açık sarı tonlarının enerjisiyle motivasyonunuzu artıracak alanlar oluşturmak için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Rezene 230


13S4

Huzur veren ve sakinleştirici bir renk olan Rezene 230, mavi ve yeşilin koyu tonlarıyla birlikte kullanıldığında kontrast ve uyumlu bir görünüm kazandırıyor. Bu sebeple Rezene 230’la renklendirilmiş mekanlarda koyu yeşil yapraklı bitkilerin kullanılması çok güzel sonuçlar veriyor. Yeşil-sarı alt tonlu bejler ve bej alt tonlu beyazlar da Rezene 230’la birlikte kullanıldığında uyumlu ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı oluyor.

Rezene 230 ile uyumlu renklerRüzgar 60


Irmak 60


Aki


İpeksi 75


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM