4 Eylül 2020
Eve girdiğiniz anda sizi huzurlu bir dünya karşılıyor.

Günün yorgunluğunun, yerini sakinliğe, yenilenmeye bıraktığı bir dünya... Size iyi hissettirecek çok daha fazla renk seçeneği için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edebilirsiniz.
Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Limoni 230


Limoni 230

Huzurlu olduğu kadar, enerjisiyle evinize canlılık da katan Limoni 230, doğanın renklerinden biri oluşuyla, diğer doğa renkleri kahverengi ve koyu yeşil tonlarıyla son derece güzel bir uyum sağlıyor. Limoni 230 ile renklendirdiğiniz duvarlarınızla birlikte bej rengi mobilya ya da objeler de kullanabilirsiniz.

Limoni 230 ile uyumlu renkler


Funda 35

Buket 60

Taflan 85

Kehribar 110

Rüzgar 85

Hasır 355

Andezit 35

Kaktüs 90


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM