5 Şubat 2021Aqusto Silan'ın sunduğu en güzel kahve tonlarıyla dış cepheniz de ilham versin. Yenilikçi silikonlar ve dolguların ideal uyumundan meydana gelen Duomax® Koruma Etkisi, oluşturduğu ağsı yapı sayesinde “maksimum su iticilik” ve “maksimum nefes alma” özelliklerini mükemmel şekilde dengeleyerek bir araya getiriyor. 6S2 rengi ve daha fazla renk seçeneği için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Aqusto Sil


Aqusto Sil

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “su iticilik” ve “nefes alma” özelliklerini bir arada sunan, “fotokatalitik” özelliğiyle kendi kendini temizleyebilen, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Özel silikon bağlayıcı – extender – pigment sistemi ile dış cephelere, ağır iklim koşulları ve UV ışınlarına karşı üstün dayanım kazandırılır. Boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Kullanılan özel pigmentler sayesinde oluşturulan fotokatalitik merkezler, yüzeyde biriken kirleri okside ederek parçalar ve yüzeyin uzun yıllar temiz kalmasını sağlar. Aktif Silikon Teknolojisi ile Aqusto Sil’de yüzeylere su iticilik ve nefes alma özellikleri kazandırılır: Böylece cepheler suyun ve nemin yıpratıcı etkilerinden en iyi şekilde korunur. Renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

6S2


6S2

Sıcak dış cephe tonları arasında yer alan 6S2, doğru renklerle kombinlendiğinde binanıza şık ve keyifli bir görünüm kazandırır. Çerçevelerinizde ve panjurlarınızda nötr beyaz tonlarının kullanımı buna en güzel örnektir. Kahvenin farklı tonlarıyla da kullanıldığında son derece şık bir dış cephe yaratma fırsatı sunan 6S2 ile birlikte güzel sonuçlar alabileceğiniz diğer renkler bej ve gri.

6S2 ile uyumlu renkler


17S2

17S2

22S4

22S4

32S2

32S2

38S5

38S5


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM