6 Temmuz 2020
Çocuklarımız bizim için değerli.

3-6 yaş grubundaki çocuklarınızın odasını renklendirirken, Doğal Silikat Teknolojisi ile geliştirilen AlpinaLife Kids'in yeşil tonlarını tercih ederek, yeşil rengin konsantrasyon artırıcı etkisinden yararlanırken, aynı zamanda odalarındaki hava kalitesini artırabilirsiniz. Dilerseniz Türkiye'nin psikolog eşliğinde hazırlanan ilk renk koleksiyonu Çocuklarda Renk Etkisi'ni inceleyerek farklı etkiler için ilham alabilirsiniz.

Siz de evinizi Irmak 55 ile güzelleştirmek istiyorsanız detaylı bilgi ve yeşil renk kartelamız için dilerseniz linkte tıklayın, dilerseniz de en yakın Filli Boya bayimize gelerek, daha birçok ayrıcalığı keşfedin.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır. İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Irmak 55


Irmak 55

Irmak 55, konsantrasyon artırıcı özelliğinin yanında, doğanın en güzel renklerinden yeşilin bir tonu olması dolayısıyla huzur verici ve dinlendirici bir özelliğe de sahiptir. Irmak 55’i kahverengi ve toprak tonları ile kombinleyerek güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Gri de yeşil tonlarıyla uyumlu renkler arasında yer almaktadır.

Irmak 55 ile uyumlu renkler


Karnaval 15

Karnaval 15

Funda 135

Funda 135

 hasır 40

Hasır 40

Andezit 30

Andezit 30


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM