8 Ocak 2021
Lacivert ve kahverenginin muhteşem uyumuyla sofistike bir dekorasyon için tek yapmanız gereken Filli Boya Renxmatik kartelasına göz atmak. Tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, kirlere karşı üstün dayanıma sahip Momento Serisi ile seçtiğiniz renklerin tonu ve dokusu uzun yıllar ilk günkü güzellikte. Detaylı bilgi için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Tek


Momento Tek

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele Satın Al

Kozmik 155


Kozmik 155

Lacivert tonlarında bir renk olan Kozmik 155, uygulandığı alana sofistike bir görünüm kazandırır. Kozmik 155’i bej gibi nötr tonlar ile kombinleyerek dengeli bir dekorasyona imza atabileceğiniz gibi, sütlü kahve tonlarıyla da zengin bir hava katabilirsiniz. Lila ve pembe tonlarını da özellikle çocuk ve genç odalarında kullanırsanız, onlara keyifle vakit geçirecekleri, şık bir oda hediye etmiş olursunuz.

Kozmik 155 ile uyumlu renkler


Taflan 20

Tan 115

Rüzgar 150

Taflan 145


Satın Al
Itır 30

Koral 115

İpeksi 35

Çavdar 25


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM