8 Temmuz 2020
Az sayıda eşya ve birkaç küçük tüyo ile evinizde yalınlığın huzurunu yaşayabilirsiniz.

Minimal tasarıma dair ipuçları için Evimleben'i ziyaret edebilir, Kil Taşı rengimizle ilgili detaylı bilgi için linki tıklayabilirsiniz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır. İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Kil Taşı


Kil taşı

Toprak tonları arasında yer alan ve mavi, mor, mercan rengi tonlarıyla birlikte kullanabileceğiniz Kil Taşı ile uyguladığınız ortamda sıcak ve samimi bir hava yakalayabilirsiniz. Kil Taşı rengine sahip duvarlar ile ahşap mobilyalar da oldukça güzel duracaktır.

Kil Taşı ile uyumlu renkler


Kozmik 90

Kozmik 90

Menekşe 175

Menekşe 175

 hasır 355

Hasır 355

Koral 150

Koral 150


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM