Tutkallar

FİL-FİX, gelişmiş formülleriyle üstün özelliklere sahip zengin ürün yelpazesi sunuyor.

Image description

Fil-fix Ahşap Tutkal

Her türlü ahşap yüzeylerin (masif, sunta ve MDF) kaplanması, yapıştırılması ve masiflenmesi işlemlerinde kullanılır.

 

İncele
Image description

Fil-fix Beyaz Tutkal

Her türlü ahşap yüzeylerin (masif, sunta ve MDF) kaplanması, yapıştırılması ve masiflenmesi işlemlerinde, ayrıca kağıt ve karton yapıştırma uygulamalarında güvenle kullanılır.

 

İncele
Image description

Fil-fix® Süper Masif Tutkal

Her türlü ahşap yüzeylerin (masif, sunta ve MDF) kaplanması, yapıştırılması ve masiflenmesi işlemlerinde güvenle kullanılır.

 

İncele
Image description

Fil-fix Şeffaf Tutkal Kışlık

TS-5430 EN 204 standardına göre, D2 sınıfındadır.Kuruduktan sonra şeffaf film oluşturduğundan ahşap sanayinde

 

İncele
Image description

Fil-fix Hızlı Yapıştırıcı

Yüksek viskoziteli olduğu için özellikle gözenekli, yapıştırılması zor yüzeylerde yapışma gücünün artmasını sağlar.Ahşap parçaların montaj ve tamiratında, MDF, kauçuk, deri ve plastik yüzeylerde özellikle hızlı kürleşme istenen uygulamalarda tercih edilir.

 

İncele
Image description

Fil-fix® Deniz Tutkalı

DIN EN 204 standardına göre, D4 sınıfındadır. -30°C’den +100°C’ye kadar, aşırı sıcağa ve soğuğa dayanıklıdır.Her türlü ahşap yüzey, MDF, formika, kağıt, karton ve kaplamaların, farklı yapıdaki panellerin ve izolasyon malzemelerinin yapıştırılmasında, kapı-pencere kasalarının imalatında ve ahşap doğrama işlerinde kullanılır.

 

İncele
tbl.products,all,queue,ASC,front=1 AND (master_category='tutkallar' OR alt_category LIKE '%tutkallar%') AND title LIKE '%%' GROUP BY alias