Yatak Odası Duvar Boyası Renkleri

Yatak Odası için Filli Boya İç Cephe Renklerini inceleyebilirsiniz.

ANDEZİT 30

ANDEZİT 30

Klasik tarzda dekorasyonun modası asla geçmez. Orta tonda gri renk Andezit 30 ile yatak odalarına sade ve şık bir görünüm verebilir, günün yorgunluğunu geride bırakmak için ahşap ve gri aksesuarlarla birlikte görünümü tamamlayabilirsiniz.


Hemen Al
ŞAMPANYA

ŞAMPANYA

Şampanya, açık bir renk olmasından dolayı mekana ferahlık katarken, ışığı daha iyi yansıtması dolayısıyla aydınlık ve geniş bir görünüm kazandırır. Pastel tonlar ve koyu kahve de gerek mobilyalar, gerekse de objelerinizi seçerken Şampanya rengi ile mükemmel bir uyum yakalayabileceğiniz diğer renkler.Hemen Al
KOZMİK 25

KOZMİK 25

Kozmik 25, konsantrasyon arttırıcı özelliğinin yanında, doğanın en güzel renklerinden mavi-yeşil bir ton olması dolayısıyla huzur verici ve dinlendirici bir özelliğe de sahiptir. Kozmik 25 i  kahverengi ve toprak tonları ile kombinleyerek yatak odanızda bulunan çalışma alanlarınızda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. 


Hemen Al
TAFLAN 145

TAFLAN 145

Mor tonlarının yatıştırıcı özelliğini Taflan 145 ile yatak odalarınıza taşıyın. Lila tonlarında Taflan 145 i, eskitilmiş ahşap ayrıntılar ve açık tonda mobilyalarınızla ile birlikte mükemmel bir tamamlayıcı olarak kullanabilir, yatak odalarında masalsı bir görünüme kavuşabilirsiniz. 


Hemen Al

Renklerimiz


Devamını gör.. Gizle..