• Yalıtım

  DETAYLI BİLGİ
  Yalıtım ısı, ses, su, nem, sıcak ve soğuğa karşı evinizi korurken ekonominize katkı sağlayan bir tekniktir. Filli Boya olarak 2003 yılında başladığımız yalıtım konusundaki ar-ge çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Yalıtım sistemleri ile sadece evlerinizi sıcak ve soğuğa karşı korumuyor, daha sağlıklı nesiller yetişmesi için de var gücümüzle çalışıyoruz. Çünkü ihtiyaca uygun yalıtım malzemesi kullanarak, tekniğine uygun yapılmış bir yalıtım ısı korumasından çok daha fazlasını sunar.

  Isı yalıtımı sadece kış aylarında değil yaz aylarında da evinizin konforunu artırır. Kışın soğuğa karşı etkili olan yalıtım malzemeleri, yaz aylarında da sıcağa karşı evinizi koruyacaktır. Ayrıca doğru yalıtım malzemesi kullanarak rutubet ve küf oluşumunun da önüne geçmeniz mümkün olur. Yaptıracağınız yalıtım ortalama %50 yakıt tasarrufu sağlar ve 2-5 yıl arasında kendini amorti eder. Bunun yanı sıra evin ve binanın değerini artırır, bakım ve onarım masraflarının da düşmesine yardımcı olur.
 • Yalıtım ne demek?

  DETAYLI BİLGİ
  Isı yalıtımı, su yalıtımı, ses yalıtımı gibi farklı türleri olan yalıtım, iç cephe ve dış cephede tüm bunlara karşı alınan genel önlemlerin adıdır. Yalıtım yaptırmadan önce yalıtım yaptırılacak mekanda keşif yapılması ve ihtiyaçların belirlenmesi gerekir. Kullanılacak yalıtım malzemeleri işte bu ihtiyaçlara göre belirlenir. Filli Boya her binaya uygun yalıtım planını ücretsiz olarak servis eder. Siz de sunduğumuz ücretsiz keşif fırsatından faydalanarak yaşam alanlarınızı daha sağlıklı ve daha değerli hale getirmek için ilk adımı atabilirsiniz.
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM