Renk Paleti

Küf Oluşmuş Duvarlar İçin Bakım Ürünleri

Küf Oluşmuş Duvarlar İçin Bakım Ürünleri
İç cephede küf ve bakteri oluşumuna kalıcı bir önlem alınmadığı durumda zamanla daha da kötü bir görünüm alabilir. Küf oluşumunu engelleyen ürünler kullanarak duvarlarınızda ilk günkü yeniliği sağlayabilirsiniz.

Momento Silan-Cleanix

Momento Silan-Cleanix küf oluşumunu geciktiren, bakteri veorganizma oluşumunu engelleyen yapısı ile duvarlarınızda küf vebakteriye karşı çözüm sağlar. Aktif Silikon Teknolojisi sayesindeile tam silinebilir ve yıkanabilir olup duvarlarınızda uzun yıllartemiz görünümünü korur. Uygulandığı yüzey ile mükemmelbütünleşerek kapatıcılık sağlar
Öncesinde yüzeyi mutlaka temizleyin

Filox Solüsyon

Duvarda küf ve bakteriye karşı yüzeydeki organizma oluşumunu ortadan kaldırmak için temizleyici ürün kullanmak gerekir. Yüzeydeki küf, mantar ve bakteri oluşumu görülen alanlar tazyikli su ile temizlendikten sonra yüzeyde küf ve bakteri oluşumları başlangıç ya da az bir seviyede ise Filli Boya Filox®, çok yoğun oluşumlar varsa Filli Boya Filox Plus® uygulanmalı ve kurumaya bırakılmalıdır. Solüsyon kullanımı yüzeyde hijyen sağlamanın yanında tekrar küf oluşumunu da önlemeye yardımcı olur.
Astar ile Yüzeyi hazırlamayı Unutmayın

Momento Astar

Yüzeyi boyaya hazırlamak ve tutunmasını arttırmak için yüzeye göre seçilen iç cephe astarı kullanarak boya öncesi hazırlığı sağlayın. Yüzeye göre Momento Pigmentli Astar veya Momento Dönüşüm Astarı kullanabilirsiniz.

Ev Bakımı Ürünlerimiz

Tüm Ürünlerimizi İnceleyin

Diğer Bakım Önerilerimize Göz Atabilirsiniz

Devamını gör.. Gizle..