Renk Paleti

Yıpranmış Metal Yüzeyler için Bakım Ürünleri

Yıpranmış Metal Yüzeyler için Bakım Ürünleri
Evinizde zamanla eskiyen veya renklendirerek farklılaştırmak istediğiniz metal yüzeylerin bakımını yaparak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Evinizdeki kitaplık, mobilya gibi iç mekan metalleri veya balkon korkuluğu, bahçe mobilyası gibi dış mekanlardaki metal yüzeyleri farklı renklere boyayarak dekorasyonunuza fark katın.

Su Bazlı Çözümler

Metal yüzeyleri yenileyin, renklendirin
AquaLux

Aqualux ile iç ve dış mekandaki yüzeyleri xx'den fazla renk seçeneğiyle yenilemenizi sağlayan son kat parlak boyadır. Aqualux sayesinde yenileyeceğiniz yüzeylerde yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz.
Paslı yüzeylerde koruma için

SentoMaxx

Yıpranan metal yüzeylerde korozyon ve pas oluşumu görülebilir.Yenileme sırasında pasın temizlenmesi ve boyaya hazırlanması gerekir. Sentomaxx, antipas özelliği ile metal yüzeylerdeki pas ve korozyonu temizleyerek yüzeyi hazırlamaya destek verir.
Uzun ömürlü yenilik için:

Astarix

Boya öncesi tutunmayı arttırmak için mutlaka Astarix astar kullanmanızı öneririz. Astarix, boyanın mükemmel yapışmasını ve uzun ömürlü olmasının sağlar. Korozyon oluşumuna karşı da koruyucudur.

Sentetik Bazlı Çözümler

3 etki 1 arada
MetalMaXX

Hem astar, hem antipas, hem de son kat boya görevi gören MetalMaxx, sağlığa zararlı ağır metaller içermez. Korozyona karşı maksimum dirençlidir. X farklı renk seçeneği ile metal yüzeyleri yenilerden dekorasyonunuza farklılık katabilirsiniz. Düz veya çekiç görünümü sağlayan "Hammer" Metal yüzeylerde iki farklı son kat desen seçebilirsiniz. MetalMaxx Flat, düz metal görünümü sağlarken, MetalMaxx Hammer çekiç görünümü verir.

Ev Bakımı Ürünlerimiz

Tüm Ürünlerimizi İnceleyin

Diğer Bakım Önerilerimize Göz Atabilirsiniz

Devamını gör.. Gizle..