Renkler ve Parlaklıklar

Eviniz için seçtiğiniz boyanın parlaklığı da en az rengi kadar önemli. Filli Boya zengin renk seçeneklerinin yanında, duvarlarınızda farklı etkiler yaratacak ve evinize ışıltı katacak parlaklık seçenekleri de sunuyor.

Örneğin, hafif ışık yansımalarıyla dinlendirici, romantik ve ferah bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, AlpinaSilan tam size göre. İpeksi mat dokunuşuyla AlpinaSilan, Türkiye’nin en çok tercih edilen silikonlu iç cephe boyası.

Soft mat ve soft dokudaki Alpina Max’ın yumuşak matlığı ile yaşam alanlarınıza sade ve zarif dokunuşlar yapabilirken, aydınlık ve iddialı bir ev için yarı mat dokusuyla Alpina Tek alanında tek.

Pürüzsüz ve mat bir yüzeyi en ekonomik şekilde elde etmek isteyenler için de doğru isim Alpina Plus.

İdeal ipek mat parlaklığında olan Exxen İpek silinebilir özelliği ile uzun yıllar temiz kalır, evinizin dostudur.

Exxen Mat, özel dolguları sayesinde pürüzsüz bir matlık sağlar, üstün örtücülüğü ve matlığı ile aynı zamanda ustanın da dostudur.

Alpina Plastix, özel dokusu ile duvarlarınızda yumuşaklık hissi verir, üstün beyazlığı ile hem tavan hem de duvarlarınızda daha aydınlık ve temiz bir görünüm sağlar.

AlpinaLife, formülündeki özel dolgular sayesinde kendine has bir doğal matlığa sahiptir. İçeriğinde, iç cephe hava kalitenizi olumsuz etkileyen formaldehit, koruyucular (biyosit) ve uçucu/yarı uçucu organik bileşiklerin (VOC / sVOC) yer almamasından dolayı, sağlığına özen gösterenler tarafından tercih edilmektedir.

AlpinaLife Kids, doğal bir hammadde olan silikat ile geliştirilen AlpinaLife Kids, içeriğinde formaldehit, koruyucular (biyosit) ve uçucu/yarı uçucu organik bileşiklerin (VOC / sVOC) kullanılmamasının yanı sıra çocuk odalarına özel doğal ipek dokuya ve silinebilme özelliğine sahiptir.