Blog

Renk Paleti

Rengârenk Banyolarla Özgürleşin

Rengârenk Banyolarla Özgürleşin

Banyolara yepyeni bir atmosfer getiren renklerle siz de banyonuzun havasını değiştirebilirsiniz. Türkiye'nin renk lideri boya markası Filli Boya'nın özel teknolojili Momento Silan-Cleanix küf önleyici duvar ve tavan boyalarıyla, siz de banyolarınızı hem renklendirebilir hem de küf oluşumunu engellemek için önleminizi alabilirsiniz. Filli Boya'nın banyo boya renkleri, zengin renk seçenekleri ile birçok kişinin beklentisini karşılar. Siz de banyo ne renk olmalı sorusuna cevap arıyorsanız, Filli Boya’nın birbirinden renkli seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Banyo İçin Dekorasyon Önerileri

Banyo dekorasyon örnekleri ile ufkunuzu genişletebilir, hayalinizdeki düzeni banyolarınıza kolaylıkla uyarlayabilirsiniz. Banyo boya renkleri içinde yer alan; Momento Silan Cleanix serisinden Rüzgar 15 ve Irmak 205 ile banyolarınızda çağdaş, sıra dışı, yenilikçi ve dinamik bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kişisel zevkinizi yansıtan renklerin yanı sıra, modası hiç geçmeyen banyo trendlerinde her daim revaçta olan pastel renklere de yönelebilirsiniz. Yalın ve huzur veren renklerle banyolarınıza şıklık katabilirsiniz. Banyoların ihtiyaç duyduğu fonksiyonel depolama alanını sağlayan banyo mobilyaları ile banyo dekorasyon stilinizi belirleyebilirsiniz.

Banyoda Hangi Renkler Kullanılmalı?

Banyolar hem açık hem koyu renklerin kullanımı için uygun mekanlar arasında yer alır. Küçük banyolarda geniş fayanslar kullanıp açık ve pastel tonlu boyalar ile mekanı destekleyerek, banyo düzeninize ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz. Geniş ve büyük bir banyoya sahipseniz kahverengi ve tonlarına, siyah ve gri gibi monokrom renkli fayanslara yönelebilirsiniz. Ayrıca tercih ettiğiniz koyu renkli fayansları yine koyu alt tona sahip boyalar ile bütünleştirebilirsiniz. İpeksi ve mat bir dokuya sahip olan Momento Silan-Cleanix boyalarını su ile inceltebilir, ferah tonlarla banyo dekorasyonuna yeni bir soluk kazandırabilirsiniz.

Banyo Fayans Renk Uyumu Neden Önemlidir?

Yaşam alanlarında banyolar genellikle metrekare bakımından küçük alanlı mekanlar arasında yer alır. Bu durum da banyo dekorasyon fikirleri açısından son derece önem arz eder. Banyolarda renklerin, seçilen fayansların ve banyo mobilyalarının birbiriyle uyumlu olması geniş, aydınlık ve ferah bir ortam yaratmanıza yardımcı olur. Siz de Filli Boya'nın çevre dostu, çatlama, kabarma ve dökülme yapmayan boyaları ile banyolarınızda estetiği ve konforu en üst düzeyde yaşayabilirsiniz.

Devamını gör.. Gizle..