Blog

Renk Paleti

Deneme Boy Boya Nedir, Avantajları Nelerdir?

Deneme Boy Boya Nedir, Avantajları Nelerdir?
Deneme Boy Boya Nedir, Avantajları Nelerdir?

Yeni bir eve taşınma hazırlıkları sırasında ya da evinizin görünümünü yenilemek istediğinizde işe duvar boyasıyla başlamak en ideali. Peki, duvarlarınızda hangi rengi seçeceksiniz? Karteladan bakarak seçtiğiniz renk, istediğiniz sonucu verecek mi? Seçtiğiniz renk, evinizdeki eşyalarla hayal ettiğiniz uyumu yakalayacak mı? Siz de duvar boyası için renk seçimi konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsanız hayalinizdeki rengi bulmanızı kolaylaştıran deneme boyu boya ile tanışın…

Deneme Boyu Boya Nedir?

Filli Boya’nın deneme boyu duvar boyası setleri istediğiniz renkleri, duvarlarınıza uygulayarak denemenizi sağlıyor. Böylece kartela üzerinden ya da bilgisayar ekranından beğenerek seçtiğiniz renklerin duvarınızda nasıl görüneceğini anlayabilirsiniz. Renklerin ton ve parlaklıklarını kendiniz deneyerek ve test ederek son kararınızı buna göre verebilirsiniz. Seçtiğiniz renkleri uygulama yapılacak mekanda deneme şansı sunan Filli Boya İlham Paketi ile dilediğiniz sayıda rengin 100 ml'lik deneme boyunu edinebilirsiniz. Paket ile birlikte uygulama rulosu ve kabına da sahip olabilirsiniz. İlham Paketi için Momento Silan ve Momento Max ürünlerinin 60 farklı renklerinin ve ipeksi mat ve soft mat parlaklık türü seçenekleri arasından dilediğinizi seçmeniz mümkün.

Dekorasyon trendlerini takip etmeyi ve evinizi bu trendlere göre yenilemeyi seviyorsanız Filli Boya 2023 renk paletinden altı rengi bir araya getiren 6’lı İlham Paketi de tam size göre. En popüler renkleri önce deneyip sonra satın alma şansı sunan duvar boyası deneme paketinde Filli Boya 2023 yılın renk paleti nde yer alan altı rengin 100 ml’lik Momento Silan deneme boyu yer alıyor. Dekorasyon çalışmalarınıza ilham verecek deneme boyu ürün, altı uygulama rulosu, altı uygulama kabı ve kullanma talimatı ile birlikte tek pakette bulunuyor.


Deneme Boyu Boyanın Avantajları Nelerdir?

Duvar boyası renkleri, uygulama yapılacak mekanın büyüklüğüne, aldığı doğal ışığa, aydınlatmada kullanılan renge göre kartelada olduğundan farklı görünebilir. Bu yüzden zaman zaman istediğiniz rengi tam olarak elde edemeyebilirsiniz. Deneme boyu boya iç cephe boyası ile hayal ettiğiniz rengi evinizin rahatlığında seçebilirsiniz.İşte, İlham Paketi deneme boyu boyanın avantajları:

 • 60 renk seçeneği ve iki parlaklık türünü önceden deneme şansı, istediğiniz rengi bulmanızı kolaylaştıyor. Beğendiğiniz rengin farklı tonlarını duvarınızda yan yana deneyerek en çok beğendiğinizi seçebilirsiniz. Böylece dekorasyon sürecini çok daha hızlı ve zevkli hale getirebilirsiniz.
 • Deneme boyu boyalar, ışığa göre duvar rengi seçimi yapmayı kolaylaştırıyor. Boyaları istediğiniz alana uyguladıktan renklerin günün farklı saatlerindeki görünümlerini inceleyebilirsiniz.
 • Duvar rengi ile mobilya uyumu konusunda fikir sahibi olabilir, seçtiğiniz rengin perde ve halı gibi dekorasyondaki diğer unsurlarla uyum sağlayıp sağlamadığını görebilirsiniz.
 • Duvar boyası deneme ile renkleri yerinde uygulayarak detaylıca inceleyebilir, hangi rengi seçeceğiniz konusunda sevdiklerinizin fikrini de alabilirsiniz.
 • Deneme boyası seti sayesinde ekstra malzemeye ihtiyaç duymadan boyaları kolayca uygulayabilirsiniz.
 • Deneme Boyu Boya Nasıl Kullanılır?

  Filli Boya tarafından hazırlanan deneme boyu boya setlerinin içerisinde boyaların yanı sıra uygulama rulosu ve kabı da bulunuyor. Deneme boyu boyaları uygulamak için şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Boya uygulamaya hazırdır, boyayı uygulama kabına dökerek başlayabilirsiniz.
 • Uygulama rulosu ile boyadan yeteri kadar alın ve istenilen alana sürün.
 • Ürünü iki kat olarak uygulayarak rengin tonunu ve parlaklığını daha iyi görebilirsiniz.
 • Farklı boyalar için uygulama kabınızı ve rulonuzu yenilemeyi unutmayın.
 • Deneme Boyu Boya Renkleri

  Filli Boya deneme boy boya setleri, geniş renk seçenekleri sunuyor. Momento Silan ve Momento Max ürünlerinin 60 farklı renk ve iki parlaklık türü seçenekleri arasından istediğiniz adette renk seçerek kendinize özel İlham Paketi’ni oluşturabilirsiniz. 2023’ün favori renklerini bir araya getiren 6’lı İlham Paketi’nde ise Kıvılcım 230, Bej 35, Koral 95, Kozmik 155, Kaktüs 20, Andezit 25 renkleri yer alıyor. Turuncudan kırmızıya, mavi ve yeşilden griye yılın renk trendlerinin en güzel tonlarını yansıtan paket ile evinizi yenilemek için ilk adımı atabilirsiniz.

  Siz de Filli Boya’nın deneme boyu boya seti ile beğendiğiniz renklerden oluşan deneme paketinizi edinin, evinizde deneyerek hayalinizdeki görünümü tamamlayın!

  Devamını gör.. Gizle..