Blog

Renk Paleti

Bahçe Duvarı Dekorasyon Fikirleri

Bahçe Duvarı Dekorasyon Fikirleri

Evinizin bahçesini çeviren duvarlar, daha hoş bir bahçe dekorasyonu oluşturmanıza yardımcı olur. Bahçe duvarı dekorasyon fikirleri ile bahçe duvarınıza bambaşka bir görünüm katabilir, bahçenize de yepyeni bir atmosfer kazandırabilirsiniz. İşte, bahçe duvarı dekorasyon önerileri ve fikirleri…

Bahçe Duvarınızı Renklendirin

Hoş bir duvar dekorasyonu oluşturmak için işe duvarınızı boyamakla başlayabilirsiniz. Filli Boya dış cephe boyaları arasında yer alan Aqusto Silan ile bahçe duvarınızı dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Duvarınızı dilerseniz tek bir renge boyayabilir, dilerseniz duvarı yatay olarak ikiye bölüp üst kısmı farklı, alt kısmı farklı bir renge boyayabilirsiniz. Filli Boya dış cephe renkleri , hayalinizdeki görünümü yakalamanız için size geniş bir renk yelpazesi sunar. Ana renkler ve ana renklerin onlarca tonunu Filli Boya dış cephe renkleri arasında bulabilirsiniz.

Doğal bir görünüm için bahçe duvarınızı kahverengi ya da yeşil renk tonlarına boyayabilirsiniz. Daha ferah bir bahçe görünümü için beyaz rengi tercih edebilir, dilerseniz sarı, turuncu, mor, mavi gibi renklerle çok daha enerjik bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Bahçe duvar boyama hakkında detaylı bilgi almak için ilgili içeriğimizi de inceleyebilir, bahçe duvarınızı boyarken işinizi kolaylaştıracak bilgiler edinebilirsiniz.

Bitkilerden Oluşan Bir Galeri Duvarı Oluşturun

Bahçe duvarına daha hoş bir görünüm kazandırmak için duvarınızda bitkilerin yer aldığı bir galeri oluşturabilirsiniz. Dikkat çekici, özgün ve yaratıcı bir görünüm için farklı boy, renk ve tarzlardaki saksıların içerisinde yer alan bitkileri duvarınıza monte edebilirsiniz. Boş çerçeveler içerisine yerleştireceğiniz saksılar ile duvarınıza dikkat çekici bir tarz kazandırabilirsiniz.

Bitkilerden oluşan duvar galerinizi hasır şapkalar, sulama kapları, aynalar ve çeşitli bahçe duvar dekorasyon süsleri ile tamamlayabilirsiniz. Bahçe duvarınızı satın alacağınız çeşitli objeler ile süsleyebileceğiniz gibi kendi hazırladığınız, el emeği dekoratif objelerle de süsleyebilirsiniz. Filli Boya’nın Afilli Ev Bakımı, Hobi ve Güzelleştirme koleksiyonunda yer alan ürünleri de inceleyerek bahçe duvarınızı süsleyecek kendin yap projelerine imza atabilirsiniz. Böylece daha renkli ve hareketli bir duvar dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Bir Raf ile Dekoratif Bir Alan Oluşturun

Bahçe duvarını renklendirip sadece bir raf ekleyerek de dekore etmeniz mümkün. Boyadığınız duvara ahşap, metal ya da farklı bir malzemeden hazırlanmış bir raf ya da raf sistemi ekledikten sonra kalan yerleri dekoratif objelerle süsleyebilirsiniz. Raf sistemine sadece dekoratif objelerinizi değil çiçeklerinizi, bahçe bakım araç ve gereçlerinizi ya da fener gibi aydınlatma ürünlerini de yerleştirerek çok daha doğal bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Sarmaşık gibi duvarı saracak çiçekleri de rafların üzerine yerleştirip doğal görünümü tamamlayabilirsiniz.

Satın aldığınız rafların renklerini duvarınız ile aynı renge ya da dilediğiniz farklı renklere de boyayabilirsiniz. Duvarınızın rengi ile kontrast yaratacak bir renk seçip raflarınızın çok daha vurucu bir etki yaratmasını da sağlayabilirsiniz. Ahşap, metal gibi farklı malzemelerden üretilen raf ya da raf sistemlerini Filli Boya Afilli Multisurface Matt ile boyayabilirsiniz.

Duvar Resmi Çizerek Yaratıcılığınızı Konuşturun

Bahçenizde vakit geçirirken emek verdiğiniz, sizin için anlamı ve hatırası olan izlerle karşılaşmak isterseniz duvar dekorasyonunuzu kendi çizimleriniz ile de renklendirebilirsiniz. Eğer desen ya da resim yapma konusunda kendinize güvenmiyorsanız ailenin tüm bireylerinin el izlerinden oluşan sevimli bir desen çalışması yapabilirsiniz. Dilerseniz Afilli Stencil serisinde yer alan hazır desen şablonlarından satın alabilir, bu şablonlar üzerinden irili ufaklı farklı desenler oluşturabilirsiniz.

Hayalinizdeki gibi bir bahçe duvarı dekorasyonu oluşturmak için Filli Boya ürünlerinden destek alabilir, Filli Boya ürünlerinin tümünü inceleyerek sizin için en uygun olanları hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Devamını gör.. Gizle..