Blog

Renk Paleti

Stil Sahibi Home Office Önerileri

Stil Sahibi Home Office Önerileri

Evden çalışmayı küçük ipuçlarıyla daha cazip hale getirmek istemez misin? O halde bu konuda Filli Boya'dan yardım alabilirsin. Home office çalışanların odaklanmasını zorlaştıran birçok detay vardır. Bu nedenle çalışma odası dekorasyonuna yapacağın ufak dokunuşlar ile ilham yolculuğun için önemli bir adım atabilirsin. Çalışma odası tasarımları arasından karar vermeye çalışırken ilk önce renk lideri Filli Boya'nın Momento Silan serisinde yer alan seçenekleri incelemelisin.

Çalışma Odası Renklerini Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Çalışma odası renklerini kullandığın mobilyalara göre ya da tamamen zevkine hitap edecek şekilde belirleyebilirsin. Bir ofise dönüşen yuvanda; koltukların, çalışma masan, köşe takımın ya da duvarda bulunan tablolarına uyumlu olacak şekilde hayallerindeki renklere yer verebilirsin. Çalışma masası dekorasyonunu da duvarlarına uyumlu tonlarda olan aksesuarlarla, biblolarla ve çerçevelerle zenginleştirebilirsin. Momento Silan Limoni 80 rengi, ferah mekânlar yaratmak isteyenler için idealdir. Serideki tüm boyalar için geçerli olan ışığı yansıtma özelliği ile birleşen Limoni rengi hem ruhunu aydınlatır hem de çalışma odası dekorasyonuna şık bir dokunuşta bulunur. Daha pastel tonlardan hoşlananlar için Rezene 230 da iyi bir seçimdir. Rezene renginde olan duvarlara en çok beyaz mobilyalar yakışır.Menekşe 100duvar boyası ise bulundukları ortama enerji katmak isteyenlere hitap eder. Ton sür ton bir şıklık için Menekşe renginin farklı tonlarını mobilyalarında da kullanabilir ya da aksesuar seçimini bu tonlardan yana yapabilirsin.

Home Office Çalışanlar için Konsantrasyon Artıran Renkler

Konsantrasyon artıran renklerden olan Sarı, Rezene ve Limoni ile odaklanmayı daha kolay hale getirir. Limoni, ortama kattığı ferahlık ile bunu sağlar. Rezene ise yeşilin bir tonu olması nedeniyle gözlerini yormayan bir renktir. Özellikle bilgisayar başında uzun süre kaldıktan sonra duvarlarına bakarak gözlerini dinlendirebilirsin. Yaratıcılık isteyen işler için Menekşe renginden yararlanabilirsin. Bu renk, ilham verici etkisiyle yeni fikirler ortaya koyman için sana destek olur. Aynı zamanda konsantrasyonu artıran renkler arasında da yer alır. Sen de evden çalışma sürecinde dikkatini toplamakta zorlanıyorsan ya da destekleyici unsurlara ihtiyacın varsa Momento Silan'ın bu kaliteli renk seçenekleri ile duvarlarına hayat verebilirsin. Sektöründe en sevilen marka konumunda olan Filli Boya'dan hemen sevdiğin renkleri belirle ve siparişini oluştur!

Devamını gör.. Gizle..