İç Cephe Düz Boyalar

Image description

AquaLux

Duvarlarınız için su bazlı lüks parlak doku ve üstün beyazlık sunar. Tam silinebilir ve yıkanabilir özelliktedir. Ahşap, metal, cam, plastik, seramik ve duvar kağıdı gibi farklı yüzeylerin de dekorasyonu ve renklendirilmeleri için özel olarak geliştirilmiştir.

415 TL / 2.5LT  

Hemen Al
Image description

Momento Max

Yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş formül,Tam Silinebilir ve Yıkanabilir,İnsan sağlığına duyarlı ve çevre dostu,Soft Mat doku

146 TL / 1.25LT  

Hemen Al
Image description

Momento Silan

Yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş formül,Tam Silinebilir ve Yıkanabilir,İnsan sağlığına duyarlı ve çevre dostu,İpeksi Mat doku

151 TL / 1.25LT  

Hemen Al
Image description

Momento Plastix

Momento Plastix, maksimum örtücülük, beyazlık ve su kaldırır yapı özellikleri ve kendine özgü pürüzsüz fonksiyonel mat dokusu ile uygulandığı yüzeylerde mükemmel renk tonları sunan, vinil akrilik esaslı,su bazlı, VOC uyumlu dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

 

İncele
Image description

Momento Tek

Yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş formül,Tam Silinebilir ve Yıkanabilir,İnsan sağlığına duyarlı ve çevre dostu,Yarı Mat doku

2.5LT  

İncele
Image description

Momento Plus

Yüksek nefes alma özelliğine sahiptir. Yüzeye hızla yayılarak kolay uygulanmasıyla zaman tasarrufu sağlar. Sıçrama, damlama yapmaz. Uygulandığı yüzey ile mü-kemmel bütünleşir.

 

İncele
Image description

Exxen İpek

Filli Boya Exxen İpek; silikonlu, ipek mat parlaklığında, silinebilen, su bazlı, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

 

İncele
Image description

Exxen Mat

Filli Boya Exxen Mat; silikonlu, mat ve pürüzsüz dokuda, üstün örtücülükte su bazlı, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

 

İncele
Image description

PANEL KAPI BOYASI

Ahşap Amerikan kapılar için geliştirilmiş formül,Kullanıma hazır.,İnsan sağlığına duyarlı ve çevre dostu,Yarı Mat doku

357 TL / 2.5LT  

Hemen Al
Image description

Momento Renklendirme Sistemi – MRS

Pürüzsüz bir görünüme ve ipeksi mat bir dokuya sahip olan MRS, sadece su bazlı beyaz ürünleri renklendirmek amacı ile değil, tek başına da güvenle kullanılabilir. Su bazlı akrilik reçine esaslıdır ve her uygulamada en mükemmel sonucu vermeyi sağlayan pigmentlere sahiptir.

 

İncele
Image description

Momento Silan-Cleanix®

Özel formülü ve teknolojisi sayesinde endüstriyel alanlardaki bakteri oluşumunu engellemek üzere geliştirilen, minimum alerji yapma potansiyeli olma özelliği de olan ipeksi mat® iç cephe boyasıdır.

 

İncele
Image description

Momento Max-Cleanix®

Özel formülü ve teknolojisi sayesinde endüstriyel alanlardaki bakteri oluşumunu engellemek üzere geliştirilen, minimum alerji yapma potansiyeli olma özelliği de olan soft mat® iç cephe boyasıdır.

 

İncele
tbl.products,all,queue,ASC,front=1 AND (master_category='ic-cephe-duz-boyalar' OR alt_category LIKE '%ic-cephe-duz-boyalar%') AND title LIKE '%%' GROUP BY alias