Renk Dünyası

Renk Paleti

Sabahları Pozitif Uyanmanızı Sağlayacak Renkler

Sabahları Pozitif Uyanmanızı Sağlayacak Renkler

Renklerin psikolojik etkileri olduğu aşikar. Güne mutlu uyanmanın sırrı duvar renklerinde mi dersiniz?  Salon, mutfak, koridor, çalışma odası, yatak odası, çocuk odası gibi evin birçok farklı alanında, renklerin çalışmayı destekleme, rahat bir uykuya kapı aralama, dinlenme gibi psikolojik etkileri dikkate alınmalı. 

Yaşam yolculuğunda size destek olan sevilen marka Filli Boya, sabahları pozitif uyanmanızı sağlayacak renk seçenekleri ile karşınıza çıkar. Yatak odası duvar renkleri, verimli ve kaliteli bir uyku için oldukça önemlidir. Güne enerjik ve zinde başlamanızı sağlayan renk seçenekleri aynı zamanda dinlendirici etkiye sahip olmalıdır. Bu noktada, Filli Boya Momento Life tercihi tam size göre. Su bazlı olan ürün aynı zamanda çevre dostu ve insan sağlığına duyarlıdır. Yüksek örtücülüğe sahip iç cephe boyası olan bu seçenek yüksek dayanım gücü sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesi ile kullanılabilir. Yıllar geçse dahi çatlama, kabarma ve dökülme gibi problemleri beraberinde getirmeyen Momento Life , uygulama açısından da kullanıcılarına birçok kolaylık sunar. Yenilikçi teknoloji ile üretilen Filli Boya ürünü, tamamen doğal içeriklere sahiptir.

Eylül 180 ile Sıcak Ambiyans

Yatak odası renkleri arasında en çok tercih edilen Eylül 180 , ortamda sıcak bir ambiyans yaratmanızı mümkün kılar. Ayrıca dekorasyona farklı bir hava katarak odanın enerjisini yükseltir. Yaz aylarını, eğlenceyi, heyecan ve aksiyonu çağrıştıran Eylül 180 , turuncunun en güzel tonlarındandır. Sıcaklık, güç ve dayanıklılığın en güzel temsili niteliğindedir. Siz de bu rengi yatak odanızda kullanarak turuncunun canlandırıcı ve olumlu etkisinden her sabah payınızı alabilirsiniz.

Mango 65 ile Yenilikçi Bakış Açısı

Renk uzmanlarına göre turuncu yeniliğin ve değişimin rengidir. Kişisel sınırlandırmalarınızı kaldırmanızı sağlayan ve yatak odası boya renkleri arasında yer alan Mango 65 renk seçeneğini kullanarak insanlarla olan sosyal bağlarınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmek için odanın renginden ilham alabilirsiniz.

Yudum 10 ile Stressiz Hayat

Yudum 10 renk seçeneği mavinin en etkileyici tonlarındandır. Stresli bir yaşam tarzını absorbe ederek yerine neşeli ve olumlu bir bakış açısı getiren bu renk, yatak odalarının olmazsa olmazları arasında yer alır. Gerçeğin rengi olan Yudum 10, aklın bilgeliğini artırarak farklı bir yaşam tarzı vadeder. “Yatak odası ne renk olmalı?” diye düşünüyorsanız siz de Yudum 10 seçeneğini tercih edebilir, odanızda sakinlik ve barış ilan edebilirsiniz.

Devamını gör.. Gizle..