Blog

Renk Paleti

Yeşil Çocuk Odaları

Yeşil Çocuk Odaları

Çocuk odalarını eğlenceli ve renkli hale getiren duvar boyalarıyla çocuklarınız için yepyeni bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Lider marka Filli Boya'nın çocuklar için özel olarak hazırlanan zengin renk kartelasında unisex olarak sunulan yeşil tonlu duvar boyaları son derece popüler. İnsan sağlığına zararlı uçucu kimyasallar içermeyen  Momento Life Kids serisi boyalar, en değerli varlığınız olan çocuklarınızın odasında hava kalitesini arttırmaya yardımcı oluyor. Filli Boya’nın bu özel serisi içinde, Türkiye de ilk defa çocuklar için psikolog eşliğinde hazırlanan renk seçenekleri de yer alıyor.

Çocuk Odası Duvar Renkleri

Çocuklarınızın kendileri gibi saf ve temiz dünyasını yansıtan boya renkleri, çocuk odalarında enerji ve mutluluk dolu bir ortam yaratıyor. Yeşilin huzur veren tonlarından oluşan boya renklerinden Dolu 55 ve Irmak 175 çocuklarınızın sevimli dünyası için son derece ideal. Hem çocuk hem de genç odası için uygun olan Filli Boya çocuk odası renk skalasında yer alan mavi alt tonlu sıcak yeşil olan Irmak 55 ‘ten daha koyu yeşil tonlu Kaktüs 95 rengine kadar bambaşka renk seçenekleri aynı kartela içinde sunuluyor.

Erkek Çocuk Odası Renkleri

Yeşil renginin iç mekanlarda yarattığı mükemmel etkiyi erkek çocuklarınızın odasında da oluşturabilirsiniz. Klasikleşmiş mavi ve sarı alt tonlu renklere alternatif olarak unisex kullanım sunan yeşil renk kartelası, erkek çocuk odaları için kullanıma son derece uygun renk yelpazesi içinde yer alıyor. Momento Life Kids serisi içinde yer alan boyaların hava kalitesine negatif etkileri olan koruyucu, formaldehit ve uçucu/yarı uçucu organik bileşenleri içermeyen özel yapıları sayesinde çocuk odaları çok daha sağlıklı bir hale geliyor.

Kız Çocuk Odası Renkleri

Yaratıcılığı destekleyen yeşil tonlu duvar boyaları pembe, soft pembe ve beyaz gibi kız çocuk odasında klasikleşmiş renklerin dışına çıkmak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Çocuklarınızın odasında geçirdiği vakti güzelleştiren yeşil alt tonlu boyalarla çocuk odası dekorasyonunda benzersiz bir huzur yaratabilirsiniz. Siz de Filli Boya’nın çevre dostu, çatlama, kabarma ve dökülme yapmayan boyaları ile çocuklarınızın odasında enerjiyi yükseltebilir ve onların keyifli dünyasını renklendirmeye katkı sağlayabilirsiniz.

Devamını gör.. Gizle..