Blog

Renk Paleti

Yılın Renkleri ile Değerli Anları Evinize Yansıtın

Yılın Renkleri ile Değerli Anları Evinize Yansıtın

Evde sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanları unutulmaz anılara dönüştürmek ve değerli anları taçlandırmak için Yansıt Renk Paleti sizlerle! 2023 Yansıt Renk Paleti nin 6 renkten oluşan ve birbirinden değerli duyguları, anları yansıtmayı amaçlayan renkleriyle; kutlamaların, keyifli anların mutluluğunu evinize taşıyın!

Renk paleti içerisinde yer alan ve yılın rengi olan Kıvılcım ile mekanlara enerji katarken Bej 35 rengi ile daha dingin bir ortam yaratabilirsiniz. Salon veya yatak odası dekorasyonununuza Koral 95 rengini ekleyerek bulunduğunuz ortamda daha oturaklı ve ağır bir atmosfer elde edebilirsiniz. Paletimizdeki pastel yeşil tonu olan Kaktüs 20 ve koyu, zengin bir ton olan Kozmik 155 ile doğanın size sunduğu değerleri mekanlarınıza yansıtabilirsiniz. Dilerseniz tüm bu renkleri orta tonlu gri bir renk olan Andezit 25 rengi ile beraber kombinleyerek cool ve dramatik ortamlara imza atabilirsiniz.

Yılın en gözde renklerini ve dekorasyona etkilerini yakından incelemek ve Yansıt Renk Paleti içerisindeki renkler ile değerli anları dekorasyonunuza nasıl yansıtabileceğinizi öğrenmek için içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Mutluluğun Sıcacık Yansıması: Kıvılcım 230


Yansıt Renk Paleti nde anahtar renk olarak belirlediğimiz Kıvılcım 230, orta tonlarda sıcak ve enerjik bir turuncu tonu. Güven, mutluluk ve neşe gibi duyguları yansıtan bu özel renk, güçlü enerjisiyle kullanıldığı alanlara sıcaklık katıyor. 2023 yılında da değerli ve mutlu anlarınızın duygularını evinize yansıtmanız için özenle seçildi.

Kıvılcım 230'u; mutfak, çocuk odası, salon ve yemek odası dekorasyonunuza enerjik bir dokunuş katmak için tercih edebilirsiniz. Kıvılcım 230 u ahşap mobilyalarınızla kombinleyebileceğiniz gibi koyu gri, kahverengi renklerle vurgulayabilirsiniz.

Sofistike Kırmızının Enerjisi: Koral 95


Tutkunun ve enerjinin rengi olan kırmızının en güzel tonlarından biri olan Koral 95, evlerinize sofistike bir dokunuş katmaya hazır. Koyu tonlardaki Koral 95 i modern bir iç dekorasyon unsuru olarak tercih edebilir, ortama zarif ve zengin bir enerji katabilirsiniz. Koral 95 ile boyadığınız duvarlar evinizde güçlü bir enerji yansıtarak değişim yaratır.

Sıcak kırmızılardan koyu bordo renklere kadar uzanan renk tonları, heyecan duygumuzu artırırken enerjimizi harekete geçirmeye yardımcı oluyor. Romantizmin ve cesaretin rengi kırmızının en özel tonlarından biri olan Koral 95 rengini; kombinlediğiniz mobilyalara göre modern, vintage veya klasik bir dekorasyon stili oluşturabilirsiniz.

Zamansız Dinginlik: Andezit 25