Blog

Renk Paleti

Yılbaşı Ev Dekorasyonu

Yılbaşı Ev Dekorasyonu

Yılbaşı yaklaşırken yeni yılı en güzel şekilde karşılayacağınız, sevdiklerinizle birlikte olacağınız yeni yıl dönemini eğlenceli ve özel bir hale getirmeye, eve yılbaşı ruhu katmaya ne dersiniz? Kendi ellerinizle hazırladığınız yılbaşı ev dekorasyonu sayesinde yeni yıl akşamınız her zamankinden keyifli geçebilir. Peki, bu özel akşamı keyifli hale getirecek yılbaşı ev dekorasyon fikirleri nelerdir? Gelin, yılbaşı için ev dekorasyonu önerilerine hep birlikte yakından bakalım.

Yılbaşı Ev Dekorasyon Önerileri

Yılbaşı süsü ve özgün tasarımlar ile yaşam alanınıza bambaşka bir hava katmanız mümkün. Yeni yılı en güzel şekilde karşılamanızı sağlayacak birbirinden farklı ve özgün yılbaşı dekorasyon fikirlerini uygulayarak sevdiklerinizle unutulmaz anlara imza atabiirsiniz. İşte, evde deneyebileceğiniz bazı yılbaşı dekorasyon ürünleri…

Afilli Sprey Boyalarla LED Işıklı Çelenkler Hazırlayın

Yılbaşı konseptine uygun küçük, asılabilir çelenkler ile yaşam alanınıza hoş bir hava katmaya ne dersiniz? Şerit LED ışıklar ile süsleyeceğiniz çelenklerinizi ister kapı süsü olarak isterseniz duvar süsü olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca ufak dokunuşlarla çelenklerinizin daha şık görünmelerini sağlayabiirsiniz. Bunun için su bazlı ve hızlı kuruyan Afilli multisurface boya çeşitlerinden yararlanabilir, böylece yılbaşına uygun bir tarz oluşturabilirsiniz. Beyaz, metalik, yeşil veya kırmızı renkleri arasından seçim yaparak çelenklerinizi göz alıcı hale getirebilirsiniz.

Altın Detaylı Aksesuarlara Yer Açın

Altın detaylı objeler ile hayalinizdeki yılbaşı dekorasyonunu yaratabilirsiniz. Örneğin, masanın üzerine ekleyeceğiniz altın renkli objeler ile evinizde ışıltılı bir görüntü elde etmeniz mümkün. Bunun yanında, altın detaylara eşlik edecek kırmızı ve yeşil gibi yılbaşı konseptine uygun renklerden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede yılbaşı ruhunu başarıyla yansıtabilirsiniz.


Afilli Tek Duvar Boyama Ürünleri ile Yılbaşı Köşesi Oluşturun

Yaşam alanınızda bolca fotoğraf çektirebileceğiniz bir yılbaşı köşesi oluşturmaya ne dersiniz? Tek duvar boyama işlemi ile bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Filli Boya'nın salon boyaları seçenekleri evlere şık bir dokunuş kazandırır. Koral 155 , Yaprak 60 veya Karnaval 125 gibi yılbaşı ile özdeşleşen renklerden birini tek duvarınıza uygulayarak yılbaşına özel bir köşe hazırlayabilirsiniz. Buna ek olarak dilerseniz Afilli multisurface boyalar arasından kırmızı veya yeşil rengi kullanarak da eve yeni yıl ruhu kazandırabilir, havalı fotoğraf köşeleri yaratabilirsiniz.

Dekoratif Kozalaklar Kullanın

Yılbaşı ev dekorasyonu fikirleri için doğadan ilham almanız da mümkün. Özellikle rustik stilin başrol oyuncularından olan dekoratif kozalaklar ile yılbaşı ruhunu yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz. Bunun için hazır olarak dekore edilmiş kozalaklar alabileceğiniz gibi kozalakları Afilli multisurface boya çeşitleriyle dilediğiniz renklerde boyayıp hazırlayabilirsiniz. Dekoratif kozalakları yemek masasının üzerine koyabilir ya da kitaplık gibi farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz. Bu sayede evinizi yılbaşı temasına uygun bir hale getirebilirsiniz.

Şamdanlar ile Göz Alıcı Bir Ortam Yaratın

Zarif ve çarpıcı dekoratif objeler arasında yer alan şamdanlar, özel günlerin olmazsa olmazıdır. Yılbaşı sofralarınız için altın veya metalik renklere sahip şamdanlardan yararlanabilir ve masanızda göz kamaştıran bir yılbaşı teması yaratabilirsiniz. Antre ve banyo gibi alanlara da şamdan yerleştirerek yılbaşı atmosferini evin her noktasında yaşatabilirsiniz.

Camları ve Aynaları Süsleyin

Yılbaşı akşamına renk katacak bir diğer öneri, evdeki camları ve aynaları süslemektir. Örneğin, cam yüzeyine beyaz bir kar spreyi ile yeni yıl dileklerinizi yazabilir ya da aynaları zincirler, dekoratif kozalaklar ve LED ışıklarla süsleyerek evde hoş bir ambiyans yakalayabilirsiniz.

Siz de yaşam alanınıza farklı bir hava katmak için yukarıdaki yılbaşı dekorasyon önerilerden yararlanabilir, şık bir ortamda sevdiklerinizle mutluluk dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Devamını gör.. Gizle..