Blog

Renk Paleti

Beyaz Mutfak Dekorasyonunda İpeksi Duvar Renkleri

Beyaz Mutfak Dekorasyonunda İpeksi Duvar Renkleri

Siz de mutfak dekorasyonunuzdan sıkıldıysanız, beyaz duvar renkleri ile mutfağınızın enerjisini yenileyebilirsiniz. Mutfağınız, evinizin hayat bulan renklerini, özgürce yansıtan alanlardan biri. Hızlı bir sabah kahvaltısıyla başlayıp öğle enerjisini yaratan atıştırmalık hazırlığına kadar Momento Max mutfak renkleri size eşlik eder. Soft mat ışıltısı ile Momento Max boyalar gün ışığının azaldığı saatlerde bile mutfağınıza aydınlık bir hava katar. İpeksi 10 ile boyanan duvarları ile bembeyaz mutfaklarda canlılık hiç bitmez. Tüm bu enerjiyi yansıtacak beyaz mutfak dekorasyonu için Bademi tonu ile Filli Boya Momento Silan da dolaplarınıza uyumlu bir diğer alternatif olacaktır.

Beyaz Renk Mutfak Atmosferi için İpeksi Momento Silan


Modern mutfak görünümü yaratmak için Filli Boya iç cephe boya serileriyle ideal renkleri sizlere sunar. Düz boya tercihleri içerisinde öne çıkan Momento Silan, Momento Max ve Momento Plus ürün grupları, güneş ışığını yansıtan beyaz renk mutfak dolapları ile rahatlıkla kullanılabilir. Mutfağınızın boyutuna ve dolap kapaklarında kullanılan kaplamanın parlaklığına bağlı olarak ipeksi mat ve soft mat duvar renklerini tercih edebilirsiniz. Beyaz membran yüzeylere uyumlu yarı mat Filli Boya renkleri de doğru seçenekler arasındadır. "Beyaz mutfak dolaplarıyla ne renk duvar boyası tercih edilmeli?" sorusu kuşkusuz sizin de aklınıza gelen konulardan biridir. Doğal mutfak atmosferi yaratan Momento Silan renkleri  Lületaşı ve Fildişi krem ile beyaz mutfaklar için ideal renklerdir. Zamansız kullanıma imkan veren Şampanya, Vanilya ve Masal 100 iç cephe renkleri de mutfağınızın sıcaklığını tüm yaşam alanlarınıza taşır. Beyaz mutfak konseptinden vazgeçmeden özgür ruhlu tonları denemek isterseniz, Kozmik 190 ve Yudum 220 mavi-yeşil tonlarla bütünlük sağlar.

Momento Max Mutfak Renkleri ile Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Bembeyaz mutfak konseptini tamamlamak için Momento Max klasikleri arasında yer alan kırık beyaz, kum beyazı veya deniz tuzu tonlarından birini tercih edebilirsiniz. Momento Max, krem veya açık tonlu ahşap boyaları ile renklenen beyaz mutfaklar için yumuşak bir geçiş sağlayacaktır. Bu mükemmel geçiş için Momento Max serisinin Koral 285 ve Pudra Kahve tonlarını deneyebilirsiniz. İpeksi soft dokusu ile Bademi duvar rengi bembeyaz mutfak dolaplarına sıcaklık katacak ve ahşap ahengini tamamlayacaktır. Bembeyaz bir mutfak yaratmak için, koyu renkli dolaplarınızı Filli Boya ahşap boyama ürünleri ile beyaz veya açık renklerle boyayabilirsiniz. Mutfak dolabı boyama tekniklerini değerlendirirken, Filli Boya İpeksi 10 ve İpeksi 35 gibi beyazın güneş ışığı ile renklendiği duvar tonlarını kullanabilirsiniz. Momento Max duvar renkleri arasında yer alan bu ürünler yapısal olarak da farklı özellikler taşır:

  • Aktif silikon teknolojisi ile tasarlanır.
  • Sürtünmeye karşı dayanıklıdır.
  • İlk günkü canlılığını ve orijinal tonunu uzun süre korur.
  • Yüzeye kolayca yayılır.
  • İpeksi mat dokusu ile saten alçının pürüzsüzlüğünü öne çıkarır.
  • Yaşam alanınızı bembeyaz mutfak konsepti ile aydınlatmak şimdi çok kolay. Mutfağınıza hem ışıltı hem ferahlık katacak Momento Max ve Momento Silan ürünlerini 1,25 litreden 15 litreye kadar farklı ambalaj seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

    Devamını gör.. Gizle..